AÇIK GÖRÜŞLÜLÜK Güçlendirmesi

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

Avalokitesvara’s

OPEN MINDED

Empowerment

AÇIK (Zihin) GÖRÜŞLÜLÜK

GÜÇLENDİRMESİ

2013 yılında Dean Kingett Tarafından Kanalize edilmiştir.

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

 

AÇIK GÖRÜŞLÜLÜK GÜÇLENDİRMESİ Hakkında :

Avalokitesvara, açık fikirli olmanızı ve başkalarının bakış açılarını görmenizi istiyor. Bu, onların nedenlerini görmenize ve duygularınız oluşurken, daha fazla merhamet duymanıza yardımcı olacak. Bir başkasının bakış açısını berrak bir şekilde gördüğünüzde, çok daha pozitif ve herkes için faydalı olacak olan çözümlerin kapısını açarsınız.


Avalokitesvara, bu güçlendirme enerjileriyle size yardım eder, görüş farklılıkları ortaya çıktığında olumlu çözümleri bulmak için zihniniz açılmaya başlar ve çok daha geniş bir bakış açısına sahip olursunuz.

Bu güçlendirme enerjisi, içgüdüsel olarak başkaları hakkında sürekli şikayetçi olan insanlar için kanalize edildi. İnsanların, hayal kırıklıkları yaşadığı zamanlar, genellikle oldukça dar fikirli oldukları zamanlarda kendi düşünce süreçlerinin ötesinde göremedikleri zamanlardır. Bu güçlendirme enerjisi, başkalarının bakış açısını görüp, zihnini açmaya ihtiyaç duyan diğer tüm insanlar için de oluşturuldu.

Bu güçlendirmeyi istediğiniz zamanlarda, istediğiniz kadar sıklıkla kullanabilirsiniz. Tek istediğim, bu enerjiden fayda sağlayabileceklerine inandığınız başkalarına hediye olarak aktarabilirsiniz. Unutmayın ki bu güçlendirme enerjileri, sizi olumsuz yönde etkileyen enerjilerin temizlenmesine yardımcı olması ve zihinsel(fikirsel) görüşünüzün genişletilmesi ve gelişmesi için daima orada olacaktır.

AÇIK GÖRÜŞLÜLÜK Güçlendirmesi - 2

tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart