ÜCRETSİZ

Ücretsiz yayımlanan Uyumlamalar Nedir? Nasıl alınır?

Kimi Reiki Ustaları, herkesin faydalanabilmesi için, kanal oldukları Şifa enerjilerinden bir kısmını, -ki bunlar daha çok sade ve basit uygulamalara sahip, geniş içerikleri olmayan sistemlerdir- bir kez niyet ile kodlayarak, dileyen tüm profesyonel şifa uygulayıcılarının, sistemin kurucusu kanallığı ile ile o enerjiye uyumlanabilmelerine imkan tanırlar.

Burada, standart uyumlama ve eğitim programlarının dışında bir prosedür işler. Sadece kurucunun verdiği klavuz ya da çevirisi üzerinden bilgilendirilmeler vardır. Uyumlama ve yetkilendirme herkese açık yapılmıştır, alıcı ise kendi kendine uyumlamayı alır. Bu yöntem ile alınan şifa enerji sistemlerinde ayrıca uygulamalar için detaylı Eğitim Kitapçığı, Eğitim ve Sertifika bulunmamaktadır.

ÖNERİM : Her bir uyumlama arasında en az bir haftalık bir süre zaman tanıyarak, bu süre içerisinde de her bir enerjiyi kendimiz için her gün en az bir kez çalışarak düzenli bir şekilde uygulamak sureti ile enerji bedenimize adaptasyonunu sağlanması önemlidir.

* * * Bu Uyumlama Programları Yasal Telif Hakları Gereği sadece ÜCRETSİZ olarak verilir. Ücret karşılığı yapılan dağıtımlar Cezai Müeyyide gerektirir.

*** UYUMLAMALAR için HAZIRLIK :

Alıcı kişi, standart uyumlama hazırlıklarını yapar, kendi kendine, uyumlama ya da güçlendirmeyi, sistemin kurucusu kanallığı ile almaya niyet eder..

”Ben şimdi, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, İlahi Kaynak tarafından … (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum”

der ve uyumlama seansı tamamlanana dek kendisini enerjinin akışına bırakır.

Uyumlama tamamlandığında, Şifanın Kaynağı ve Sahibi olan Allah’a -maddi nimetler için- şükreder, -manevi nimetler için- hamd eder, sistemin kurucusuna ve varsa diğer aracı masterlara şükranlarını sunar.

Bu yolla uyumlanmış herhangi bir Reiki Master da bu enerjileri başkalarına uyumlayabilir ancak Kurucunun talimatı gereği kesinlikle bundan herhangi bir ücret talep EDEMEZ!

Alıcı kişi kendi kendine uyumlanmak yerine, daha önce bu sisteme uyumlanmış başka bir Reiki Master aracılığı ile uyumlanıp, aracı masterın enerjisi ile de bağlantı kurmak isterse, uyumlamayı almak için;

”Ben şimdi, ..(aracı olan masterın ismi- hasan makam- gibi..) üzerinden, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, ……… (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum”

gibi bir niyet yapılabilir.

Uyumlama enerjilerinin akışı yaklaşık 20-25 dk. sürer ve tamamlanır. (Daha kısa ya da uzun süreli hissedilebilir)

En Yüksek Hayrınıza Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .

Koşulsuz Sevgi ve Dua ile …

Hasan Makam

>>> ÖN KOŞUL: En az Reiki 2.Seviye

En az REİKİ 2. Seviye Uygulamalarında uzmanlaşmış Reiki Şifa Uygulayıcısı olmak.

Bu Uyumlama ve Eğitim Programı Usui Reiki ya da Tibetan Reiki, Karuna Reiki, Seichem Reiki gibi, uzun soluklu eğitimleri içeren, derin ve geniş öğretilere sahip, Reiki ve Şifacılığın temel eğitimlerini içeriğinde bulunduran diğer Geleneksel Şifa Sistemlerinden her hangi birinde en az Reiki 2. Seviye uygulamalarında ustalaşmış olmayı gerektirir. Ki, Sistem eğitim programında (sembolleri kullanma, imajinasyon, afirmasyon, meditasyon gibi, diğer yandan en temel bilgiler olan; çakra, aura, enerji bedeninin yapısı, işleyişi, enerjinin ve ışığın hareket prensipleri, hız kanunları vs.) Reiki’nin bu temel alt yapısının alınmış olduğu varsayılır. İlgili Şifa Sistemi bu bilgi ve deneyimler üzerine doğru bir şekilde inşa edilir.

42 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Shopping Cart