LIGHTBRINGER REIKI – IşıkGetiren Reiki

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.
Kategoriler: Etiketler: , , , ,

 pdf dosya formatındaki Eğitim Kitapçığı İNDİRİLEBİLİR durumdadır !  

Ücretsiz Uyumlama Etkinliği
Ücretsiz Uyumlama Enerjileri aktarımı ilk olarak Bayramın 3. Günü akşamı 4.Mayıs.2022 Çarşamba 23:30 da

Telegram Reiki EĞİTİM Kanalı telegram egitim kanali 800x307 1 LIGHTBRINGER REIKI - IşıkGetiren Reiki
üzerinden Grup Etkinliği olarak yapılacaktır. (Ön Koşul : En az Usui Reiki 2. Seviye)

Hali hazırda Reiki Uygulayıcısı ya da Eğitmeni iseniz ve henüz -ÜCRETSİZ- Reiki EĞİTİM Kanala Abone değil iseniz; Telegram üzerinden ”İsim ve Soyisminiz‘ ile birlikte ”Reiki EĞİTİM Kanalına Abone olmak istiyorum” mesajı göndererek talepte bulunabilirsiniz.

anlik iletisim kanallari telegram LIGHTBRINGER REIKI - IşıkGetiren Reiki

Etkinliği kaçırırsanız üzülmeyin 🙂 sonrasında da bireysel olarak istendiği zaman site üzerinden ücretsiz satın alma işlemi yaparak, kendinizin nasıl uyumlanacağınızın detaylı anlatımın da bulunduğu LIGHTBRINGER REIKI Sisteminin Eğitim Kitapçığını aşağıdaki işlemler yapılarak indirilebilirsiniz.

 

Not: Ücretsiz Programlar için Sertifika düzenlenmemektedir.

lightbringerreiki LIGHTBRINGER REIKI - IşıkGetiren Reiki

LightBringer Reiki

( IŞIK GETİREN REİKİ )

Stephanie Brail

Tarafından 2009 da Kanalize edilmiştir.

Çeviri & Düzenleme
Hasan Makam
Multiple Reiki Master & Founder

Uyumlanma Ön Koşulu : En az Reiki 2. Seviye veya üstü.

 

LightBringer (Işık Getiren) Reiki Hakkında


Bu enerji, mümkün olduğu kadar çok insana ulaştırılması gereksinimi ile doğdu. Dünya tarihinin belirli zamanlarında, karanlık enerjiler daha yaygın hale gelir ve gezegen olumsuz bir evrim sarmalına dönüşür. Bu, gezegenin belirli kültürlerinde ve bölgelerinde de olabilir, günümüz internet çağında tüm dünyayı da sarabilir.

Karanlıktan güç kazanan enerjilerden daha güçlü, daha pozitif, birlik ve bütünlük içerisinde, ışığı, aydınlığı seven şifacıların şifacıların, harekete geçme zamanı. Gezegeni küresel savaşın uçurumundan, yeraltı kaynakları için yapılan savaşlardan, faşizmden ve ana çıkarları piyasaları manipüle etmek olan güç oyuncuları tarafından yaratılan finansal oyunlardan uzaklaştırmaya yardım etme işini yapmaları kritik derecede önemlidir.

Işık Getiren Reiki, şu anda gezegeni çevreleyen olumsuz titreşimleri temizlemek için var. Şu anda gezegenin etrafındaki negatif enerji tabakası çok kalın ve insanların ışığa bağlanmasını zorlaştırıyor. Sanki bulutlu bir gün gibi – parıldamayanları göremezsiniz, ancak bir uçakta bulutların üzerinde uçarsanız, parlaklığın her zamanki gibi berrak olduğunu görürsünüz.

Bu sis ve bulutlu zamanlarda insanların kafası karışabilir ve ünlü gurulara, sahte spiritüellere, parlak görüntülere yönelebilir.

Bu nedenle, gerçek “değişim-dönüşüm” (siyasi bir kampanya tarafından seçilen başka bir kelime) yukarıdan aşağıya değil, aşağıdan yukarıya gelmelidir. Kendi iç ışığımız ve gücümüzle daha fazla bağlantı kurduğumuzda, bir cümleyle, gerçekten aradığımız değişim olacağız ve sadece bir liderin sihirli değneğini kullanmasını ve bizim için düzeltmesini beklemeyeceğiz. Bu, herhangi bir insandan herhangi bir oranda istemek için çok fazla.


İyi haber şu ki, felaketi önleyebiliriz ve pozitif ışık saçan enerjiler şu anda en kötüsünü önlemek için bize yardım ediyor. Tek yapmamız gereken, ışığı getirmek için çalışarak üzerimize düşeni yapmak. Bunun bir kısmı, sorundaki kendi payımızın farkına varmak ve kendimizi saflaştırmak, temizlemek, iyileştirmek için gönüllü olmayı, sorumluluk almayı içerir.

Amerikada, 2008’deki mali çöküşü düşünün. Konut edindirme balonu sadece tepedeki bankacılar tarafından değil, her seviyedeki insanlar tarafından oluşturuldu. Bankacılar açgözlü oldular ve gerçekten güvenli olmayan krediler sattılar. Mortgage komisyoncuları açgözlü davrandılar ve onları geri ödeyemeyecek kişilere kredi sattılar. İnsanlar, hiç para ödemeden satın alamayacakları evleri satın alarak ve gelecekte faiz oranları sıfırlandığında krediyi ödeyebileceklerini umarak açgözlü oldular.


Dolayısıyla açgözlülük ve basiretsizlik sadece tepedekiler arasında değil, alttakiler arasında da bir salgındı. Bu, dünyanın hemen her yerine yayılan bir düşünce ve davranış şekli halini aldı.


Ancak, yaşam tarzımıza, hedeflerimize, isteklerimize, önceliklerimize bakmak ve sorunun nerede olduğunu görmemizi kolaylaştırır. Her gün televizyon ekranlarımızda muhteşem arabalar, güzel bakımlı insanlar, kıyafetler, lüks ev gereçleri reklamları yapılıyor. Ruhsal bağlantılarımızı kaybetmemize şaşmamalı.


Lightbringer Reiki, özümüzle, ruhumuzla yeniden bağlantı kurmamıza yardımcı olur. Gezegeni çevreleyen o negatif enerji sisini dağıtır. Yanlış olana ışık tutar ve gerçeği görmemize yardımcı olur. Dengeyi sağlamaya ve istikrarsızlığın giderek arttığı bir dünyada meydana gelen tehlikeli sarkaç salınımını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


Bu ışıkla bağlantı kurarak, daha çok ruh temelli, ticari mesajlara ve materyalizme daha az dayanan bir geleceğe daha yumuşak bir geçiş oluşturabileceğiz.

Lightbringer Reiki’yi her kullandığınızda, onu çevreleyen negatif enerji bulutunu parçalayarak tüm gezegene yardım etmiş olursunuz. Bu enerjinin kullanımı son derece kolaydır. İstediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz… Evde, iş yerinde, yolda, her yerde. Sık sık etkinleştirilmesi amaçlanmıştır, bu yüzden lütfen kullanın ve yayın.

LIGHTBRINGER REIKI

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:

‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM LIGHTBRINGER REIKI UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama Enerjilerinin akışı 15-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!

hasan makam

LIGHTBRINGER REIKI -2
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart