KOVA ÇAĞI UYUMLAMASI

0.00

Balık Çağı’nı geride bırakıp, Kova Çağı’na, yani; algılama, düşünme, hissetme ve farkındalık kapasitemizde bir evrimin eşlik ettiği bir dinginlik ve refah çağını başlatacak bir küresel farkındalık, aydınlanma, sezgi ve işbirliği çağına giriyoruz. Böyle bir büyüme, geride çok şey bırakılması gerektiği anlamına gelir – eski yapılar ve düşünme, iletişim ve yaşama biçimleri geçecek. Siyasi, dini, sosyal ve kişisel olarak kafa karışıklığı, depresyon ve çatışmalar artacaktır.

Bu uyumlamanın enerjileri, bu geçişi daha kolay ve gönül rahatlığıyla atlatmanıza yardımcı olmak içindir. Etrafınızdaki şeyler “çılgın” olsa bile, dünya tarafından boğulmuş hissettiğinizde veya ek topraklamaya veya merkezlemeye ihtiyaç duyduğunuzda kullanırsınız.

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.
Kategoriler: Etiketler: , , , ,

AGE OF AQUARIUS

ATTUNEMENT

KOVA Çağı

Uyumlaması

2009 yılında

Stephanie Brail

Tarafından Kanalize edilmiştir.

 

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

KOVA ÇAĞI UYUMLAMASI HAKKINDA

Kova Çağı ile ilgili en sık sorulan soru şudur: Ne zaman başlıyor? Şafağın ne zaman başlayacağını belirlemek gibi bir şey. Sabah gökyüzü ilk gerçek güneş doğmadan çok önce parlamaya başladığında mı? Yoksa güneş ufukta göründüğünde mi?

Aynı soru, Büyük Çağların zamanlamasını anlamak için de geçerlidir. Bir Çağ, tek bir günde veya yılda başlamaz; yüzyıllar boyunca yavaş yavaş ortaya çıkar. Sonuç olarak, Kova Çağı birkaç yüzyıl boyunca henüz tam olarak ciddi bir şekilde başlayamasa da (çoğu tahmin 2100 ve 2800 arasında bir yer olduğunu gösterir)

Balık Çağı’nı geride bırakıp, algılama, düşünme, hissetme ve farkındalık kapasitemizde bir evrimin eşlik ettiği bir dinginlik ve refah çağını başlatacak bir küresel farkındalık, aydınlanma, sezgi ve işbirliği çağına giriyoruz. Böyle bir büyüme, geride çok şey bırakılması gerektiği anlamına gelir – eski yapılar ve düşünme, iletişim ve yaşama biçimleri geçecek. Siyasi, dini, sosyal ve kişisel olarak kafa karışıklığı, depresyon ve çatışmalar artacaktır.

Bu dönüşüm ve büyüme dönemi, bu gezegenin ve benliklerimizin yeni bir yönetiminin gerçekleştirileceği ve barışın Dünya’da hüküm sürme fırsatına sahip olacağı zamana kadar sürecek.

Bu geçişi yaparken, yenilerine yer açmak için “eski yapılar” yıkıldıkça hayat daha da zorlaşabilir. İşler daha iyiye gitmeden önce biraz daha kötüye gidebilir, bu yüzden kendinizi çılgın bir yolculuğa çıkarmanın zamanı geldi!

Bu uyumlamanın enerjileri, bu geçişi daha kolay ve gönül rahatlığıyla atlatmanıza yardımcı olmak içindir. Etrafınızdaki şeyler “çılgın” olsa bile, dünya tarafından boğulmuş hissettiğinizde veya ek topraklamaya veya merkezlemeye ihtiyaç duyduğunuzda kullanırsınız.

 

sheepha logo lotus 100x100 1 KOVA ÇAĞI UYUMLAMASI

tamamlandıktan sonra,

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:

‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM KOVA ÇAĞI ENERJİLERİ UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!

hasan makam

KOVA ÇAĞI UYUMLAMASI - 2

tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart