Beyaz Korunma Enerji Baloncuğu

0.00

Pşisik korunmanın en basit ve pratik yollarından biri!

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

White Protection Energy Bubble


BEYAZ KORUMA Enerji BALONCUĞU


2008 yılında
Nicole Lanning Tarafından Kanalize edilmiştir.

  • Ön Koşulu, en az Usui Reiki 2. Seviye olan bu enerjiye bir kez uyumlandıktan sonra, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir gün ve saatte bu enerjiyi sadece “Beyaz Koruma Enerji Kabarcığı Etkinleştir” veya “Beyaz Koruma Enerjisi Kabarcığı Açık ” şeklinde bir niyet ve ufak bir imgeleme ile çalıştırabilirsiniz. Aynı şekilde ”pasif/kapat” diyerek, uygulayabilirsiniz. Şifa enerjileri ile çalışırken genel olarak, iyi bir hazırlık ve seans gerekirken, bu pratik enerjiyle çalışırken gündelik işlerinize devam edebilirsiniz. Enerji akışını, istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.
  • Korunma için kullanılması amaçlan bu enerjiyi aktive etmek için, ayrıntılı, uzun ritüellere veya uzun uzadıya yapılan meditasyonlara gerek yoktur.
  • Psişik vampirler, negatif enerji sızıntıları, vb. gibi istenmeyen enerjisel etkileşimler için, bir koruma balonu veya kalkandır ve tüm önemli 7 aura katmanınızı dahil ederek sizi koruyacak şekilde, tamamen etrafınızı saran tam bir baloncuk oluşturur.

 

 

tamamlandıktan sonra,

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

 

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:
‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM Beyaz Korunma Enerji Baloncuğu UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”
Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!
hasan makam

 

Beyaz Korunma Enerji Baloncuğu - 2
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart