AY TUTULMASI ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

ECLIPSE

Energy Empowerment

AY TUTULMASI

ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

20 Şubat 2008 de

Ay Tutulması esnasında Stephanie Brail Tarafından Kanalize edilmiştir.

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

 

Ay Tutulması Enerji Güçlendirmesi Hakkında :

Bu enerji, 20 Şubat 2008’de tam ay tutulması esnasında alındı. Ay tutulması; dünyanın, ay ve güneş arasında kaldığı, güneş ışığının aya ulaşmasını yerkürenin engellemesi ile gerçekleşir.

Tutulmalar, astrolojide, sıklıkla büyük yaşamsal değişiklikleri, vardiyaları ve zorlukları ifade eder. Tutulmalar çoğunlukla “olumsuz” (rahatsız edici, sarsıcı ve zor durumlar olarak yansıyan) enerjiler olarak tanımlanabilirken, nihayetinde tutulmanın enerjisi, sonuç itibarı ile, iyi bir neden için “sarsıcı” olduğu bilinir. Sizin için artık işe yaramayan eski şeylerin, yerlerine yenilerini bırakması, yeni kapılar açmasıdır. Daha iyi bir yöne yönlendirilmeye yardımcı olur. (Tüm tutulmalar astrologlar tarafından negatif olarak tanımlanmaz; bazıları oldukça olumlu olarak tanımlanır. Değişim teması aynıdır. Sonuçları her zaman olumudur.)

Ay Tutulması Enerji Güçlendirmesi, size artık hizmet etmeyen şeylerden feragat etmenize, yeni ve daha iyi olanı yaşamınıza getirmenize yardımcı olur. Bunu, sizin için en iyi şekilde yapacaktır. İnsan hayatındaki değişimler genellikle acılı ve sancılıdır, Sarsıcı olabilecek değişimleri daha nazik ve zevkli hale getirmeye yardımcı olacaktır. Bu enerjiyi bir tutulma sırasında kullanırsanız, tutulma enerjilerini daha keyifle karşılamanıza yardımcı olur. Tutulma dışındaki zamanlarda da kullanabilirsiniz. Çünkü her tutulma enerjilerinin etkileri, bir sonraki tutulmaya dek devam eder. Belli aralıklarla, bu güçlendirme enerjileri aktive edilerek, enerjisel denge ve dönüşümleri en iyi şekilde karşılama sağlanır.

 

AY TUTULMASI ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart