İLHAM Güçlendirmesi

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.
Kategoriler: Etiketler: , , ,

Maitreya‘s

EDUCATION and INSPIRATION Empowerment

Maitreya’nın
Evrensel EĞİTİM ve İLHAM
Güçlendirmesi

2013 yılında Dean Kingett Tarafından Kanalize edilmiştir.

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

İLHAM Güçlendirmesi HAKKINDA :

EĞİTİM ve İLHAM Güçlendirmesi

Eğitim ve İlham Güçlendirmesi, evrensel gerçeklikleri ve doğru bilgileri içsel olarak alabilmeniz ve ilham yeteneği kazanma konusunda bize yardım eder.

Farkındalığımızı yükseltir.

İlham Güçlendirmesi - 2

 

Bu Ücretsiz Uyumlama Programının DERS NOTLARI‘nı indirmek için;

  • > Bu uyumlamayı ”Sepete Ekle” yin,
  • > 0 TL. yani ücretsiz olarak ”Ödeme” işlemini tamamlayın,
  • > Sitede daha önce üyelik girişiniz varsa, direk ”Şiparişi Onayla”yabilirsiniz,
  • > Üyeliğiniz yoksa; bir kereye mahsus zorunlu olan Adres Bilgilerini kısaca doldurun. ”Hesap Oluştur” işaretleyerek, sonraki işlemlerde üye olarak, işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.
  • > Şipariş Tamamlandığında karşınıza çıkan ”Sipariş Detayları” sayfasında ”İndirme” Kutusundaki Ders Notları’nın dosya adının metnini tıklayarak İNDİR-ebilirsiniz.
  • > Uyumlama-Market sistemi Ders Notları Linkini, sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize de iletir. Aynı zamanda, Hesabım Menüsünün İndirmeler bölümünde, indirdiğiniz tüm Ders Notlarını sizin için arşivleyerek listeler. Gerektiğinde yeniden indirebilirsiniz.
  • Not: Diğer Ücretsiz uyumlamaları da aynı anda sepete atarak, bir defada siparişi tamamlayarak ‘Ders Notları’ dosyalarını indirebilirsiniz.

 

Kendi Kendine Uyumalama Yöntemi Nedir? Nasıl yapılır?

Kimi Reiki Ustaları, herkesin faydalanabilmesi için, kanal oldukları Şifa enerjilerinden bir kısmını, -ki bunlar daha çok dar kapsamlı, geniş içerikleri olmayan sistemlerdir- bir kez niyet ile kodlayarak, dileyen tüm şifacıların kendi kanallıkları ile o enerjiye uyumlanabilmelerine imkan tanırlar. Burada standart uyumlama ve eğitim proğramlarının dışında bir uygulama vardır. Sadece kurucunun verdiği klavuz ya da çevirisi üzerinden bilgilendirilme vardır. Kendi kendine uyumlama yöntemi ile alınan şifa enerji sistemlerinde ayrıca uygulama detaylı Ders Notu, Eğitim ve Sertifika bulunmamaktadır.

 

Alıcı kişi,

tamamlandıktan sonra, kendi kendine, uyumlama ya da güçlendirmeyi, sistemin kurucusu kanallığı ile almaya niyet eder..

Ben şimdi, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, İlahi Kaynak tarafından … (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum” der ve uyumlama tamamlanana dek kendisini enerjinin akışına bırakır. Uyumlama tamamlandığında, Şifa’nın Kaynağı ve Sahibi olan Allah’a -maddi nimetler için- şükreder, -manevi nimetler için- hamd eder, sistemin kurucusuna ve varsa diğer aracı masterlara şükranlarını sunar.

Bu yolla uyumlanmış herhangi bir Reiki Master da bu enerjileri başkalarına uyumlayabilir ancak Kurucunun talimatı gereği kesinlikle bundan herhangi bir ücret talep edemez. Alıcı kişi kendi kendine uyumlanmak yerine, daha önce bu sisteme uyumlanmış başka bir Reiki Master aracılığı ile uyumlanmak isterse, uyumlamayı almak için;


Ben şimdi, ..(aracı olan masterın ismi).. aracılığı, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, İlahi Kaynak tarafından … (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum” gibi bir niyet yapılabilir.

Uyumlama enerjilerinin akışı yaklaşık 20-25 dk. sürer ve tamamlanır. (Daha kısa ya da uzun süreli hissedilebilir)

En Yüksek Hayrınıza Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .
 
Koşulsuz Sevgi ve Dua ile …
Hasan Makam
sheepha logo lotus 100x100 1 İLHAM Güçlendirmesi
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart