HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

 pdf dosya formatındaki Egitim Kitapçıgı  İNDİRİLEBİLİR durumdadır!  

Ücretsiz Uyumlama Etkinliği
Ücretsiz Uyumlama Enerjileri aktarımı ilk olarak 14.Nisan.2022 Perşembe 23:30 da

Telegram Reiki EĞİTİM Kanalı telegram egitim kanali 800x307 1 HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ
üzerinden Grup Etkinliği olarak yapılacaktır. (Ön Koşul : En az Usui Reiki 2. Seviye)

Hali hazırda Reiki Uygulayıcısı ya da Eğitmeni iseniz ve henüz -ÜCRETSİZ- Reiki EĞİTİM Kanala Abone değil iseniz; Telegram üzerinden ”İsim ve Soyisminiz‘ ile birlikte ”Reiki EĞİTİM Kanalına Abone olmak istiyorum” mesajı göndererek talepte bulunabilirsiniz.

anlik iletisim kanallari telegram HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ

Etkinliği kaçırırsanız üzülmeyin 🙂 sonrasında da bireysel olarak istendiği zaman site üzerinden ücretsiz satın alma işlemi yaparak, kendinizin nasıl uyumlanacağınızın detaylı anlatımın da bulunduğu HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ Sisteminin Eğitim Kitapçığını aşağıdaki işlemler yapılarak indirilebilirsiniz.

 

Not: Ücretsiz Programlar için Sertifika düzenlenmemektedir.

Hayvan Gücü Güçlendirmesi-2

POWER ANIMAL Empowerment

HAYVAN GÜCÜ (Yeteneği) Güçlendirmesi

2008 yılında

Eva Norlén

Tarafından Kanalize edilmiştir.


Çeviri & Düzenleme
Hasan Makam
Multiple Reiki Master & Founder

Uyumlanma Ön Koşulu : En az Reiki 2. Seviye veya üstü.

 

Hayvanları seviyoruz ve çoğu zaman onlara insanlardan çok daha yakın hissediyoruz. Sanırım bu onların her şeyle ve toprak ana ile doğal bağları ve elbette ne olursa olsun koşulsuz sevebilme yetenekleri yüzünden.


Hayvanlar bize yaşam ve sevgi hakkında, “şimdi”de kalmamız, dengeli ve ruhsal bir zihin durumunda kalmamız hakkında çok şey öğretebilir.

Ayrıca, aydınlanma yolunda ilerlememizde ve yaşam yolumuzu daha derin keşfetmemiz ve daha fazla bağlantı kurmamız gereken yanlarımızı görmemize de yardımcı olabilirler. Hayvan Gücü enerjisi, derinlerde sahip olduğumuz gizli güçleri ve yetenekleri uyandırabilir ve ortaya çıkarabilir. Belki de hayatımızın belli bir noktasında bu seçimi yaptığımız için o yetenekler şimdi uykudurlar. Çevrenin bizden beklediklerine daha çok yönelmek için, doğamızdaki güçlerin bastırılması alışılmadık bir şey değil.


Bazen başkalarının yanında kendimizi rahat hissetmeyiz, ancak diğer yandan, yaşamın her alanında, gerçekte olduğunuz kişi olamamak bizi içsel olarak daha fazla rahatsız eder.


Hayvan Güçleri enerjisi’ne bağlanmak, iyileşmemize ve gizli kalan, bastırılmış bu yetilerimizi geri kazanmamıza yardımcı olabilir.

Kalbiniz ve ruhunuz bir hazinedir, açın ve benliğinizin çiçek açmasına izin verin.


Hayvan Gücü (Yetenekleri) Enerjisi nedir?


Hayvan Gücü enerjisi; bir kişinin ihtiyaç duyduğu, bağlantı kurduğu veya derin bir yakınlık hissettiği bir hayvanda bulunan belirli niteliklerle temasa geçmek için, kişi tarafından kullanılan enerjidir.


Uzun zaman önce, dünyanın bir parçası olduğumuz anlayışındaydık. Doğayı ve doğallığı tüketmeden, tüm hayvanlarla, diğer canlılarla ve doğa ile uyum içinde yaşadık. Tüm yaradılış ile bütünleştiğimiz için, insanoğlu dışındakilerin de yeteneklerine sahiptik. Zamanla insanın, evrenin en büyük ve en önemli parçası olduğunu düşünmeye başladık. Öyle de!.. Ama kaçırdığımız şey; Eğer insanlığın gereğini yaşamıyorsak, sadece fizik beden olarak insanlığımız kalır. Yani, diğer canlılardan farkımız kalmaz. Daha da ötesi, insanlığın var oluş gayesinden sapmış toplumlar olarak, hayvanlara özenir hale geldik. Onların kendi doğalarında kaldıkları için, kaybetmedikleri yetilerine..


Kişisel arzu ve isteklerimize ulaşmak için yaşam süremizi heba ederken, yaratılmış her bir hayvanın kendine müstesna yanlarını keşfetmenin ve onlarla enerjisel olarak bütünleşmenin zamanı gelmedi mi?


Hayatınız boyunca farklı hayvanlara içsel olarak ilgi duyarsınız. Siz farkında olmadan, bu hayvanın özellikleri sizde açığa çıkmaya başlar. Kısa bir süreliğine hayatınıza girer ve daha sonra yaşam yolunuzdaki çıktığınız yolculuğa bağlı olarak yerini bir başkası alır.


Spiritüel ve fiziksel yaşamınızda nasıl seyahat edeceğinizi öğrenirken, Hayvan Gücü Güçlendirme (HGG) Enerjisi sizin için orada olacak. Sizinle güçlü bir şekilde bağlantıda olacak. Daha derinden bağlanmanız gerektiğini hissettiğiniz hayvanın enerjisini, kendi alanınızda evde-işyerinde vs. hissettirmesi için, çevrenizi o hayvanın imgelemeleri ile doldurarak onun ihtiyaç duyduğunuz yetilerinden enerjisel olarak güç alabilirsiniz.


Hayvanlar sadece onların fiziksel varlıklarından faydalanmamız için değil, aynı zamanda insanlara öğretmek için de buradalar. İnsanlara verecekleri çok güçlü dersler ve mesajlar var.


Hayvan Gücü Güçlendirme HGG enerjisi, özümüze geri dönmemize ve hepimizin birbirine bağlı olduğumuzu hatırlatarak doğayla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

Bunu yapmak için ilk önce, Sizin Güç Hayvanınızın hangisi olduğunu bilmeniz gerekir. Bunu öğrenmenin yolu; ”Güç Hayvanım Meditasyonu‘nu öğreneceksiniz.

Güç Hayvanınız eterik varlığı ile artık sizinle birlikte. Her ihtiyaç duyduğunuzda sizi destekleyecektir. Siz farkında olmasanız da hep eterik planınızda. İhtiyaç duyduğunuzu hissettiğiniz zamanlarda ise, güç hayvanınızı bir anlık düşünmeniz yeterlidir.

Her Meditasyonunuzda seçeceğiniz Güç Hayvanınızı, bir sonraki meditasyonda da seçebilirsiniz. Belli bir süre sonra artık, o güç hayvanınız zaten gerektiğinde sizi destekleyecektir. Farklı bir güç hayvanı şeçerseniz de, bir önceki seçiminiz de eterik planınızda enerjisel (özellikle zihinsel ve duygusal) desteğini sürdürmeye devam eder.

sheepha logo lotus 100x100 1 HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:

‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!

hasan makam

HAYVAN GÜCÜ GÜÇLENDİRMESİ-3
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart