PSİŞİK KORUMA ALEVİ

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.
Kategoriler: Etiketler: , , , ,

PSYCHIC PROTECTION

Flame

PSİŞİK KORUMA

ALEVİ

2006 yılında Stephanie Brail Tarafından Kanalize edilmiştir.

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

Psişik Koruma Alevi Hakkında :

Psişik saldırılara karşı güçlü bir şekilde, manevi bir koruma kalkanı oluşturulur. Bu koruma, özellikle modern zamanımızda dışarıdan gelen, sürekliliği olan enerjitik saldırılara karşı oldukça önemlidir. Psişik saldırılar, insanların gerçekleştirdiği saldırılardan çok daha sıklıkla görülürler, onlar her zaman vardır ve olacaklardır.

İnsanlar, psişik saldırılara karşı doğal bir savunma sistemi (manevi bağışıklık sistemi) ile doğarlar. Ancak bu doğal manevi bağışıklık sistemi, toplu psişik saldırılara karşı yeterli gelmemektedir.

Bazen, sıklıkla gelen bu psişik saldırılar altında, manevi bağışıklık sistemi de zayıf düşer, fiziksel rahatsızlıklar, travmatik durumlar ve enerji bedeninde olumsuzluklar baş göstermeye başlar. Bu olduğu zaman ise normalden çok daha hassas ve savunmasız hale gelinir.

Bazen de, çok güçlü bir manevi bağışıklık sistemine sahip olan kişiler bile, büyük psişik gruplar tarafından yapılan saldırıların kurbanı olabilirler. Genel olarak gelen saldırıların dışında, çoğu zaman özellikle böyle güçlü savunmaya sahip olanları hedef alarak, daha büyük gruplarla harekete geçerler.

Özellikle Şifacılar, karanlık enerjiler için en belirgin hedeflerdendir. Şifalanmaya ihtiyacı olan savunmasız şifa alıcıları zaten bu saldırılara uygun zemindedirler. Aynı zamanda şifa uygulanırken, şifacının kendisi korunmasız ise, zaten hassas ve savunmasız olan alıcı üzerine aşırı derecede negatif enerjiler yüklenir. Bu nedenle, şifacıların düzenli olarak kendilerini bu psişik saldırılara karşı güçlü bir şekilde korumaları oldukça önemli bir konudur.

Psişik korumanın kritik bir konu olmasının başlıca nedeni budur.

Psişik Koruma Alevi, sadece psişik saldırılara karşı koruyucu olarak değil, her aktive edildiğinde Manevi Bağışıklık Sistemini güçlendirmek için de tasarlanmıştır. Böylelikle, zamanla iyice güçlenen manevi bağışıklık sistemi sürekli olarak koruma sağlama yeteneği kazanır.

Psişik Saldırılar Hakkında

Bir kişi ya da başka bir varlığın, psişik enerji kullanarak ruhsal düzeyde bir başkasına zarar vermeyi denediğinde bir psişik saldırı oluşmuş olur.

Psişik saldırıların üç temel türü vardır:

Psişik saldırı, aktif ve belli bir amaç için, bir şekilde başkalarının enerji alanına kötü bir niyet ile saldırıda bulunulmasıdır. Psişik saldırı örnekleri; Başka bir kişiye nefret duyguları göndermek, başka bir kişinin başarısız olmasını aktif ve bilinçli olarak öngörmek ve arzulamak, olumsuz sonuçlar doğuracak bir büyü yapmak.

Psişik vampirlik, bir başkasının enerji alanını boşaltırcasına, iyi enerjinin çekilmesi ile oluşur. Psişik vampirlik, bilinçli bir şekilde olabilir ve kötü niyetle aktif olarak yapılabilir veya bilinçsizce kötü bir niyet olmadan da gerçekleşebilir. Bilinçsiz bir şekilde, farkında olmadan başkasının enerjisini çekip bitirmek, çok yaygındır. Birisi kendini kötü hissettiğinde ve yoğun bir şekilde enerjiye muhtaç olduğunda, başka bir canlının enerjisine tutunacak şekilde, başka bir kişinin enerji sisteminden iyi enerjileri çektiği zaman gerçekleşir.

Psişik Kirlilik, Zayıf bir enerji sistemi negatif enerjilere maruz kaldığı zamanlarda gerçekleşir. Birine karşı kötü niyeti olmayan ancak negatif enerjilerle yüklü birinden bile, başkalarının enerji bedenine negatif enerjiler bulaşarak, başkalarını kirletebilir. Eğer bir kişi ya da belli bir grup insan içerisindeyken, kendinizi gergin, sinirli, halsiz, kızgın ya da savunmasız gibi hissediyorsanız, muhtemelen onların enerjileri sizin enerji sisteminizi kirletiyordur.

Enerjinizi boşaltan, psişik vampirler için önlem olarak Psişik Korunma yöntemleri iyi bir fikirdir ancak yine de çok gerekli olmadıkça bu gibi insalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Ailenizi seçemezken, arkadaşlarınızı, işinizi, sevgilinizi, eşinizi seçebilirsiniz. Ruhunuza huzur veren, bir aradayken kendinizi iyi hissettiğiniz insanların etrafınızda olmasını tercih etmelisiniz.

Psişik saldırıların insan hayatında çok yıkıcı etkileri olabilir. Kontrol altına alınmadığında olası olumsuz durumlardan bir kaçı;

Depresyon

Endişe & Kaygı

Zihinsel, Duygusal, Bedensel Hastalıklar

Kötü “Şans”

Kazalar

İş kaybı

Para ile ilgili maddi Sorunlar

Kişinin hassas olduğu dönemlerinde ve hastalık durumunda, psişik saldırılar alıcının enerji sisteminin kirlenmesine sebep olabilir. Derin Kontaminasyon, Kronik Yorgunluk Sendromu, Fibromiyalji ve Multiple Skleroz gibi uzun süreli kronik hastalıklara neden olabilir. Kanser ise, çoğunlukla, kişilerin farkında olmadan kendi kendilerine yaptıkları psişik saldırın sonucudur.)

PSİŞİK KORUMA ALEVİ-2

tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart