KÖPRÜ ENERJİ Güçlendirmesi

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

BRIDGE ENERGY

 

K Ö P R Ü

Enerji Güçlendirmesi

2009 yılında

Nicole Lanning

Tarafından Kanalize edilmiştir.

Çeviri & Düzenleme

Hasan Makam

Multiple Reiki Master & Founder

Uyumlanma Ön Koşulu : En az Reiki 2. Seviye veya üstü.

Köprü Enerjisi, orijinal olarak 2000 yılında kanalize edildi ve yolumda bana çok yardımcı oldu, ancak yakın zamanda daha da yüksek bir bağlantı ve ruhsal gelişim duygusuna sahip olmak için daha da güçlenerek açığa çıktı. 2009 yılında bu form, saf bir kalp ve sevgi ile çalışan tüm enerjilerle birleşerek yeniden tasarlandı.

Köprü Enerjisi Güçlendirmesi, yeni enerjisiyle, içsel yolculuğunuza ilham olmak, ruhsal bağlantılarınızı geliştirmek ve sezgilerinizi güçlendirmek için harika bir enerji formudur.

N. Lanning

 

KÖPRÜ Enerji Güçlendirmesi

Köprüler, bir yeri diğerine bağlamak veya bir engeli aşmak için bir araç olarak inşa edilir.

‘’Enerjisel Bağlayıcılar’’ olarak nitelendirebileceğimiz köprüler, bilinç durumları ve yaşamdaki aşamalar, maddi ya da manevi olarak geçtiğimiz süreçler arasındaki geçişleri sembolize eder.

“Köprüleri yıkmak” ifadesi, geçmiş ilişkilerle olan bağlantıların kesilmesi anlamına gelir. Köprüler, dünya ile sonsuz yaşam arasında bilinen ve bilinmeyen bağlantılar olarak da görülür.

Köprüler ayrıca engellere karşı zaferleri ve hayatta mutlu kılacak bir olayı yaşarken, kutlama merasimlerinin yolunu sembolize eder.

Bir köprüye geldiğimizde “geçeriz” dediğimizde, köprü daha sonra yüzleşmemiz gerekebilecek bir karmayı ya da durumu da temsil edebilir.

Bu köprü bağlantısı, meditasyon çalışmasıyla yapıldığı için kullanımı çok kolaydır.

Enerjiye uyumlandıktan sonra, artık enerji köprünüzü inşa edebilirsiniz.

Bir ev ya da başka bir yapı inşa etmek gibi zaman, sabır ve inanç gerektirir. Tüm tuğlalar aynı anda yerleştirilemez. Bir oturumda bir taşıma direği ya da direkleri, başka bir oturumda asma halatlar, diğer bir oturumda ahşap ya da tuğladan bir sıra oluşturabilirsiniz ve böyle devam eder kendi enerji köprünüzü tamamlarsınız!

Enerji köprünüzü meditasyon yolu ile ve hayal gücünüz ile inşa edeceğiniz için, bu fiziksel bir köprü görünümünde de olabilir, bir ışık köprüsü de olabilir.. ya da sevdiğiniz başka bir şekilde de.. rengini de siz belirlersiniz, şeklini de, boyutlarını da.. tamamen sizin zevkinize kalmış bir bağlantı köprüsü inşa edin!

Kendi Enerjisel Bağlantı Köprünüzü inşa ettikten sonra artık, kendi bağlantılarınızı kurmak için şifa seanslarınızda kendiniz ya da şifalanmak isteyen başkaları için kullanabilirsiniz.

 

sheepha com butunsel sifa akademi.logo 2 KÖPRÜ ENERJİ Güçlendirmesi

tamamlandıktan sonra,

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:

‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM KÖPRÜ ENERJİSİ UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!

hasan makam

sheepha logo lotus 100x100 1 KÖPRÜ ENERJİ Güçlendirmesi
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart