ENERJİ DENGELEME GÜÇLENDİRMESİ

0.00

Günün yoğunluğunda, etrafta koşuşturma içerisinde, yapılacak olan çok şey varken, kendinizi kaybolmuş veya kontrolden çıkmış, bunalmış gibi hissettiğinizde, hayatınızda olup bitenler sizi dağıttığında, kendinizi dengelemeniz gerektiğinde, zihinsel ve duygusal olarak dengeye girmeniz gerektiğini hissettiğiniz zamanlarda başvurmanız gereken pratik bir enerji sistemidir.

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

Balance Out Empowerment


ENERJİ DENGELEME
Güçlendirmesi

2008 yılında

Nicole Lanning
Tarafından Kanalize edilmiştir.


Çeviri & Düzenleme
Hasan Makam
Multiple Reiki Master & Founder

Uyumlanma Ön Koşulu : En az Reiki 2. Seviye veya üstü.

 

Enerji DENGELEME Güçlendirmesi Hakkında :

Günün yoğunluğunda, etrafta koşuşturma içerisinde, yapılacak olan çok şey varken, kendinizi kaybolmuş veya kontrolden çıkmış, bunalmış gibi hissettiğinizde, hayatınızda olup bitenler sizi dağıttında, kendinizi dengelemeniz gerektiğinde, zihinsel ve duygusal olarak dengeye girmeniz gerektiğini hissettiğiniz zamanlarda başvurmanız gereken pratik bir enerji sistemidir.


Bu enerji size, sakin
ce bir enerji artışı verecek ve bunu hissetmenize yardımcı olacaktır. Kulağa tam tersi olması gerektiği gibi geliyor biliyorum, ama sizdeki enerji artışı aslında herhangi bir anda hayatınızın içinde ve çevrenizde devam eden kaosu sakinleştiriyor.


Duygularınız yoğunken doğru kararlar veremezsiniz. Öfkeli iken verdiğiniz kararlar ve davranışların sonuçları size pahalıya mal olabilir. Gereğinden fazla neşeli ve haz duygusu içerisinde iken de öyle..

Aynı şekilde maddiyata odaklanırken, maneviyatın eksikliği hep bir boşluk hissi verir. Maneviyata ağırlık verirken de maddiyatın yoksunluğu hep bir eksikliktir.

Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam için, her konuda her alanda denge, insanoğlunun vazgeçilmezidir.

Bu enerji formu da, en geniş anlamda bizim dengelenmemize yardımcı olan pratik harika bir formdur.


Bu enerjiyi, yaşamlarındaki sorunları iyileştirmeleri ve dengelemeleri için başkalarına da
aktarabilirsiniz. Reiki’nin ve şifanın temel prensiplerinden şaşmadan.. Yani, onların gerçekten kalpten istemeleri ve kabulleri üzerine, sadece bunu yapın.

Hayatlarında kaotik veya telaşlı bir dönemden geçtiklerini bildiğinizde, onların yeniden uyum ve dengeye kavuşmak istediklerinde, yavaşlamaya ve sakinleşmeye ihtiyaç duyduklarında bu enerjiyi kullanmak iyi bir fikirdir.


Gerektiğinde çağrılan saf
bir enerjidir ve uygulaması da oldukça basittir. Bu formda hiçbir sembol yoktur.

 

ENERJİ DENGELEME GÜÇLENDİRMESİ - 2

Site Eğitmeni Hasan Makam tarafından, Uyumlama Enerjileri – en az Usui Reiki 2. Seviye Uygulayıcısı olmak koşulu ile – tüm şifa uygulayıcılarına, aşağıdaki niyet ile alınacak şekilde önceden aktarılmıştır.

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:

‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM ENERJİ DENGELEME GÜÇLENDİRMESİ UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!

hasan makam

sheepha com butunsel sifa akademi.logo 2 ENERJİ DENGELEME GÜÇLENDİRMESİ
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart