Umut Nefesi – Ücretsiz Uyumlama

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

UMUT NEFESİ

2020 yılında Amanda Hadley Tarafından Kanalize edilmiştir.

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

 

Umut Nefesi Uyumlaması Hakkında

Bu uyumlamanın enerjileri, varlığınızı yenilenmiş bir umut duygusuyla doldurarak, her şeyin yolunda olduğu hissini güçlendirmek için çalışır.

Günümüzün bu hızlı dönüşüm ve belirsizlik zamanlarında, çevremizdeki tüm drama ve olumsuzluklara kapılmak çok kolay olabilir. Dünyada olup biten her şeyden bunalmış hissedebilir ve ilahi amacımıza odaklanmaktan uzaklaşıp, gerçek varlığımıza olan inancımızı kaybetmeye başlayabiliriz.

Bu uyumlamanın enerjileri, gelecek için yenilenmiş umutla dolu bir ışık ve sevgi varlığı olarak gerçek benliğiniz ile uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Enerjiler, Kaynaktan varlığınıza akan temiz hava, İlahi bir nefes gibidir; Olumsuz duygu ve düşüncelerinizi ortadan kaldırmanıza ve sizi taze iyimserlik ve umutla dolu bir yenilemeye sürecine taşımaya yardımcı olur. Üzüntü, bunaltıcı kaygı ve endişe duygularına yol açan düşük enerji katmanlarını sizden uzaklaştırmaya yardımcı olur.

Enerjilerin harekete geçirilmesi oldukça kolaydır ve hayatınıza umut ve ışık getirmeye yardımcı olmak için istediğiniz sıklıkta kullanılabilir. Enerjiler, bir meditasyon seansının veya bir şifa seansının bir parçası olarak da kullanılabilir.

tamamlandıktan sonra,

Uyumlama Enerjilerini almak için Niyet:
‘HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM UMUT NEFESİ UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”
Uyumlama Enerjilerinin akışı 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
En yüce hayırlara, iyilik ve tüm güzelliklere vesile olmasınız diliyorum!
hasan makam
Umut Nefesi - 2
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

Shopping Cart