Bolluk Akışı

0.00

Ücretsiz uyumlamadan faydalanmak için Reiki düzeyini seçmelisiniz.
Geliştirici Destek Tutarı seçilmelidir.

BOLLUK AKIŞI ENERJİSİ HAKKINDA :

2008 yılında Stephanie Brail tarafından Kanalize edilmiştir.

 

Önkoşul: En az Usui Reiki 2. Seviye

Bolluk Akışı Uyumlaması; bolluk konusundaki enerjisel blokajları çözme ve iyileştirme üzerinde çalışan, bol miktardaki akışa izin vermek için alıcıda kanal açılması anlamına gelen, kullanımı oldukça sade, basit bir enerjisel iyileştirme yöntemidir. Kişinin yaşamı boyunca akışına izin vermesi gereken, iyi bir enerjisel akışın önündeki tüm engelleri veya dirençleri hafifçe temizlemek için çalışır.

Bazen, bir insanlar mali konularda oldukça büyük sorunlar yaşarlar. Asıl sorun, kişinin yetenekli olması ya da olmaması değildir. Olumlu düşünmeye sevk etmesi için afirmasyon, olumlama, onaylamaya çalışıyor da olabilir. Hatta her durumda minnet ve şükran duygularını da ifade edebilir. Bununla birlikte, kişi içten gelerek, mutlu olmaması gerektiğine inanıyorsa ya da olamayacağına inanıyorsa, hiçbir olumlu düşünme yöntemi geçerli olmayacaktır. Çoğunlukla bu çalışmalar işlevsiz kalır. Değersizlik duygularını elde ettiğimiz aile ortamlarında ve geçmişte bir çok konuda yetersiz kalmanın baskısı kişinin üzerimizdedir. Bolluk Akışı enerjisi, bizdeki bu içsel baskı ve engelleri iyileştirmeye ve ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Bu uyumlama, finansal problemleri anında çözmez, ancak alıcıyı daha iyi seçimler yapmaya ve kendi hayatında ileriye doğru bakarken içsel bir özgüven hissi verir. Emin adımlarla ilerlerken, zenginliği artırmak için akış izni verir. Bir kişinin ne kadar çok engeli varsa, iyileşme o kadar uzun sürer, ancak herkes için çalışır. Sadece, vazgeçmeyin! Enerjiyi kullanmaya devam edin! Bu, hayatınızda büyük bir fark yaratacaktır!

 

Bolluk Akışı - 2
tamamlandıktan sonra,

 

 ÜCRETSİZ UYUMLAMA BİLGİLENDİRME VE  YÖNERGELERİ İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ:

 

Shopping Cart