4 Swift Archangel Energies Hakkında

❓Ole & Marijana Gabrialsen in kurduğu 4 Swift Archangel Energies uyumlaması var

Böyle bir egitim hakkinda fikriniz nedir ustadim 🤗🌷🙏


Biliyorsunuz, benim inancıma göre, Melekler sadece Allah’ın emirleri doğrultusunda hareket ederler, Peygamber dahi olsa, hiç bir insandan talimat almazlar. Görevi şifa olan melekler ise sadece Allah’ın görevlendirmesi ile zaten kendi işlerini yaparlar.

Bu neden ile inancım; yozlaştırılmış enerji çalışmalarında Melek adı altında geçen tüm varlıklar Meleklerden başka her şey olabilirler.

Burada sözü geçen 4 Swift Archangel Energies (4 Süratli Başmelek Enerjileri), Cebrail as, Mikail as, Azrail as, İsrafil as ) olsa gerek..

Peygamberlerden bile talimat almayan bu Meleklerin işi gücü yok da, gelip Ole ve Kızı Marijana’ya kanallık edecekler ve her uyumlama alan bu dört başmeleğe istedikleri şifa konusunda hizmet ettirecekler..

Bu yeni bir şey değil, 2000 li yılların başlarında merkezi ABD Michigan’da bulunan Lightarian Entitüsü bu melek furyasını çıkarmıştı. Hristiyan toplumunda çok tutunca da rantı yükseldi. Şu anda dünya genelinde 500 den fazla bu ve benzer melek enerjileri altında enerji formları var.

Allah islah etsin 🤲 ne diyelim.

📌Bu arada, bir çok Şifa uygulayıcı arkadaşımız halen melek enerjileri aldatılarından kopamadıkları için iflah olmuyorlar, halen ders almıyorlar, vaz da vazgeçemiyorlar. Böyle mutlularsa diyecek yok. 😉

Konu ile ilgili daha açıklayıcı bilgi paylaşımları için, kanalın Arama Kutusuna ”melek” yazarak tarayabilirsiniz.

Bu konu önemine binaen biraz detaylı anlatıldı. Umarım her birimiz dikkatlice okur ve durumu kavrarız. Ama birimiz bile sonuna kadar okursa, içsel dünyaya bir katkı sağlasa, ne mutlu 🥰💞❤️🤍🌹

(bir önceki konunun devamı olarak..)

❓❓
Düşüncelerimizi biliyoruz bunu şunun icin attim ole gabreal birkac uyumlanmasini aldigimi hatirliyorum kafam karıştı biraz Normalde böyle bir egitim almam melekleri biliyorum genelde cagirdigim hızır dir ki rabbimden sonra ya hızır derim🥰 konuya döneyim 🤦‍♂️🙈 böyle birinin yayinladigi ve aldigimiz uyumlanmalari almamalimiyiz onun için di bu soru


Hiç kimse mükemmel değildir, ancak tüm iradelerini Allah’a teslim etmiş (Cüz’i İradeleri Külli İrade’ye bağlanmış olan Peygamberler ve Mürşid-i Kamiller hariç). Onlara da İlahi İradenin yer yüzündeki temsilcileridir.

Diğer tüm insanlar, dünyanın en iyi reiki ustası da olsa, en iyi din adamı da olsa, en adaletli insanı, en iyilik sever ya da en engin insanı ya da en en en … in de olsa mutlaka hataları kusurları vardır. Birine göre hata olan diğerine göre ulvi bir amaca hizmet eder. İnsanlar rengarenktir ve birlikte iken rengarenk gökkuşağını oluştururlar. Herkese, her düşünceye ihtiyaç vardır.

Herkes kendi inandığı değerler ve inanç kalıpları ile yaşam sürer. Ta ki kalıplardan özgürleşip, İlahi İradenin öze verdiği inanç ve imanı doğru anlayıp içselleştirene kadar. Bu da, İlahi İradeyi doğru kaynaklardan öğrenmek ve kavramak ile olur. O zaman doğruyu yanlışı ayırt etmek için çaba harcamaya gerek Kalmaz. Çünkü insan ne ise, içsel biliş insana o yönde inançlar sunar. Herkes de kendi inandığının, en doğrusu olduğunu varsayar.

Bu bağlamda;

Şifa Sistemlerinin kurucuları, sadece uygulama tekniği belirlerler. Yani enerji onların enerjileri değildir ya da onların tekelinde değildir. Verdikleri emek nedeni ile de bazı ön koşullar ve telif hakları koyarlar. Kendi uygulamayı sevdikleri yöntemleri örnek verirler. Bu uygulama şekilleri içerisinde de kendi toplumsal değer, inanç yapıları ve inandıkları kendi gerçekliklerinin izlerini görürsünüz.

Herhangi bir şifa sisteminin kurucusu Deist, Ateist ya da Panteist ise, uygulamalarında kendi inançlarının izlerini görürsünüz. Budist ise farklı izler, Hristiyan ise daha farklı izler görürsünüz. Yine her inanç yapısı içerisinde, fizik ötesi alem varlıklarından kaynaklı binlerce yıldır süregelen inanışlar vardır.

Örneğin, tekamül sürecini tamamlamak için yeniden defalarca insanın dünyaya gelip onlarca yaşamda farklı şekillerde bedenlenmesi inancı olan reenkarnasyon(yeniden enkarne olma) Kutsal Kitaplar olan İncil Tevrat Kuran-ı Kerim gibi kutsal kitaplarda yer bulmazken, hatta İlahi öğretilerimizde İslamda bu olaya ”tenasüh” denir ve yüzyıllardır İslam kaynaklarında detayları ile içeriği açıklanır. Bu inancın kanyağının nereden geldiği, cinlerle bağlantısı vs.

Rehberler, yükselmiş üstadlar, melekler vs.. bir çok konu şifa uygulamalarına sızmış saptırılmış konular arasındadır. Ve Şifa sistemlerinin kurucularının büyük bir çoğunluğu da bu etkiler ve kendi kalıplarını, uyguladıkları teknikleri anlatırken dile getirirler.

Bire bir uygulamak zorunda değilsiniz. Kanallık yetkisi alıp, kendi sevdiğiniz teknikler ile uygularsınız. Bu ise, enerjinin çok daha güçlü akmasını sağlar.

Şöyle bir betimleme yapalım;

Yeryüzünün binlerce belki milyonlarca farlı bölgesindeki coğrafik olarak yüksek kesimlerinden saf temiz kaynak sular çıkar ve bölgenin coğrafi yapısı, kaya, toprak, sert-yumuşak zemin, eğim, engebeler, oyuklar, bitki örtüsü gibi daha bir çok doğal yönlendirici ile kendilerine akacak yollar bulur ve denizlere doğru inerler.

Bu doğal kaynak hatlarına ulaşamayan insanlar için de, bu hatlar üzerinden belirli araçlar ve teknikler uygulanarak herkese ulaşabilmesi için insanoğlunun elinin değdiği yeni kanallar açılır.

Enerjiler de böyledir. Bu kanallarda kullanılan araçlar, yöntemler ya da dışarıdan yapılan katkılar kirli olabilir, suyu da kirletmiş olabilir, hatta zehirlemiş olabilir. Ama kaynak aynı kaynaktır. Sadece Size kadar ulaşırken farklı eller değmiştir.

Sizden itibaren kanalın temiz olması, tamamen sizin kendi temizliğinize bağlıdır. Bu şu demek; kendi inanç yapınız, değerleriniz ne ise uygulamalarını da o amaca hizmet eder. Siz geleni olduğu gibi alırsanız, Sizi Siz olmaktan çıkarır. Eğri iken sizi doğrultabilir ya da doğru iken sizi eğebilir. Eğri iken de kendinize baktığınız zaman kendinizi dosdoğruymuş gibi görme yanılgısı içerisine de düşebilirsiniz :))

Kişisel tercihim olarak;

Şifa enerjileri olarak binlerce uyumlama aldım. Büyük bir çoğunluğu ”neresinden tutsan elinde kalır” türünde enerjilerdi. Temizlenmesi arındırılması gereken yerleri çıkarınca geriye hiç bir şey kalmıyordu. Hal böyle olunca da çoğuna ”geri dönüşümde bile kullanılmayacak zehirli atık” muamelesi yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Geriye kalanları, kayda değer olanlar içerisinde de, kendi toplumsal değerlerimize, inançlarımıza, bilgimiz kadarı ile ilahi öğretilere ters düşen kısımları çıkardıktan sonra, bütünün hayrını gözeten, kişisel enerjinin saflığına ve titreşimin yükseltilmesine katkı sunabilecek uygulama şekilleri oluşturarak, bu önerileri ve yolları eğitim kitapçığında sunuyorum.

Son 15-20 yıldır, özellikle online eğitimler yaygınlaştığı bu dönemde, al gülüm ver gülüm uyumlamalarına döndüğü için, şifa sistemlerinin kurucularının çoğu kendi kitapçıklarına telif hakkı koydular ve düzenleme-değiştirme-ekleme-çıkarma yapılamıyor. Ve kitapçık 5 sayfa ise 2-3 sayfası kendi sitelerinin reklamları ve uyumlamasını yaptıkları enerji sistemlerinin listesi. Geriye kalan kısımda da asıl içerik kendi anlayışlarına göre bir kaç tanıtımdan fazla değil.

Durum böyle olunca, üzerinde çalışmalar yaptıktan sonra, kendi hazırladığım kitapçıklar hem genişletilmiş hem de bize ters düşen anlayışlardan arındırılmış ders notları. Telif haklarına takılmamak için de düzenlediğim eğitim kitapçıklarının sonunda ”Telif Haklarını Koruma Yasası gereği bu sistemin Orijinal Kurs Notları değiştirilememektedir. Bu nedenle, Elinizdeki Ders Notları, İngilizce orjinalinin birebir çevirisi olduğunu iddia etmeyip, Eğitmeninizin size sunduğu Ek-Notlar niteliğindedir. Bu eğitimde Orijinal Kurs Notlarını Esastır.” ibaresini kullanıyorum.

Önemine binaen, bütün bu detaylı bilgilendirmelerden ışığında sorumuzun cevabına gelelim :))

Enerji Sisteminin Kurucusu’nun kendi öğretme şeklindeki inançları, doğruları, yanlışlarını yansıtması bizi bağlamaz. Biz, kanal olduğumuz enerjiyi şifa amacına uygun, en saf, yalın ve temiz hali ile kullanmaktan sorumluyuz. Yani kendimizden …

Yorum bırakın

Shopping Cart