ARINMA ETKİLERİ ve BEDENİN VERDİĞİ TEPKİLER

❓ Hocam, Dün ARINMA 22 nin ilk şifa enerjisini aldım. Sağ Koklear implant ameliyatlıyım. Dün Kulaklarım müthiş ağrıdı en çok koklear implant kulağım ağrıdı. Üşüme titreme kasılma oldu. Çok uzun sürdü gece uyandığımda sinir ve hüzünle karışık uyandım. Bugün de sanki üstümde gerginlik var. Enerji etkisi midir ya da bedenimin enerjiye tepkisi midir ?*

✅ Arınmalarda bu gayet doğal. Enerji bedeninde ya da bilinçaltında alışıla gelmişin dışında çözülme ve iyileşmeleri beyin, nasıl algılayacağını bilemediği için o bölgede yaptığı tanımlamalar genellikle bu şekildedir. Yani, beynin sinir sistemi üzerinden gönderdiği algı ve tepki komutlarını hissederiz biz. Bedenimizde olan bu dönüşümler düşük oranda ise immün (bağışıklık) sistemi çok fazla devreye girme ihtiyacı duymaz. Daha yüksek seviyede ise, bir tehlike, saldırı oldugunu varsayarak savunma sistemini devreye sokar. Hani, zararlı bakterileri vücuttan atmak için vücut ısımızın bizim yaşayabileceğimiz ama mikrobiyotiklerin yaşama şansının olmayacağı bir düzeye çıkarması gibi..
Ancak gerçekte olan, hızlı bir iyileşme sürecidir.

Bu durumda bilinmesi gereken de, sürecin bu şekilde işlediği ve bu farklı hislerin en fazla üç gün süreceği. Örneğin, bu günkü enerjisel bir blokajın çözülmesini beyin, daha önceki deneyimlemeleri ile doğru algılayamıyorsa, yapacağı tanımlama ve tüm bedene sinir sistemi üzerinden göndereceği algılama ve tepki mesajı immün sisitemini harekte geçirir. Beynin gerçekte olan iyileşmeyi tanıması biraz zaman alır. Bu tanıma, bir kaç saat ile 72 saat arasında değişir. Yani bu gün başlayan bir immün savunması 3 günden fazla sürüyorsa, biliriz ki, bu enerjisel bir iyileşmeden dolayı değil, kendisini yenileyen başka bir rahatsızlığın dışa vurumudur. Geç kalınmadan Aile hekimine görünmek gerekir.

Hızlı arınma ve şifalanma sürecinde, algıladığımız rahatsız edici hisleri duyumsuyorsak, aynı hisler genellikle bir günü geçmese de, en fazla 72 saat sürer. Geçici olan bu hissedişlerin, hızla gerçekleşen iyileşmenin mesajları olarak alıyoruz.

Gönlünüzce ve Daimi Şifalar olmasını diliyorum 🤲

❓ Hocam, dün geceki uyumlamadan sonra inanılmaz bir baş ağrısı oldu, bu normal mi?

✅ Biliyorsunuz, nerede yoğun bir enerjisel çözülme, iyileşme, arınma için hareketlilik varsa, sinir sistemi orada neler olduğunu anlayana kadar, o kişide en çok bildiği semptomu açığa çıkarır. Yani, gerçekte başınızı ağrıtacak bir şey yoktur orada, aksine baş ağrılarını sonlandıracak bir iyileşme süreci başlamıştır.

Nasıl ki, hiç çalıştırmadığınız zayıf kaslarınızı güçlendirmek için egzersiz yapmaya başladığınızda, hamlık olur ve bir kaç gün ağrılar çekersiniz, sonrasında da o kas grupları güçlenmeye başlar, artık zayıf değil güçlü kaslarınız vardır, enerjisel dönüşümlerde de benzer bir seyir işler.

Seans sonrası Ilık su ile duş, topraklanma ve su tüketimi, bu gibi sinir sistemi tepkilerini de azaltır.

Yorum bırakın

Shopping Cart