Kundalini Reiki ve Kundalini Booster Ses Dosyaları Hakkında

❓ Daha ayrıntılı okuduğumda, Kundalini Reiki ses dosyalarına BOOSTER uyumlama enerjisi de yüklenmiştir yazısını okudum 🙏

Boosterı siz mi kesfettiniz, başkasının hediyesi mi ?

Eğitim açmayı planlıyorum 🥰
O sebeple herşeyi ayrıntılı anlamaya çalışıyorum.
İcsellestiremediğim bir seyi doğru aktaramam diye düşünüyorum 🤔

✅ Harikasınız 🥰👍

Keşke tüm eğitmenlerimiz Sizin gibi duyarlı olabilseler..

Kundalini Reiki sisteminin kurucusu olan Ole Gabrielsen’in orjinal ingilizce ders notları;

1.Seviye 3 sayfa
2.Seviye 1 Sayfa
3.Seviye 5 sayfa

yani, toplamda 9 sayfa ve oldukça yüzeysel olduğu için, insanlar pek de anlamadan Kundalini Reiki’yi öğreniyor ve henüz anlamadıkları bir sistemi başkalarına öğretmeye çalışıyorlardı. 😂 Hali ile, kendilerine sorulan sorulara cevap veremiyorlardı.

Bu neden ile, diğer şifa sistemlerinde yaptığım gibi, Kundalini Reiki’yi de, sistemin orjinaline sadık kalarak, uygulama alanlarını ve tekniklerini geliştirdikten sonra, daha geniş bir içerik ile, daha anlaşılabilir hale getirdikten sonra öğretmeye başladım.

_KUNDALINI 1-2-3 ve BOOSTER 1-2-3-4-5-6 UYGULAMA_KLAVUZU_tr.pdf(12 sayfa)
_KUNDALINI REIKI 1-2-3 BOSTER 1-2-3-4-5-6_tr(21 sayfa)
_KUNDALINI REIKI KLAVUZ CIZELGE
_KUNDALINI – Ekstra Notlar (14 sayfa)

gibi.

Gelelim sorularınıza; 🥰

Boosterlar; zaten sistemin içerisinde var ve Kundalini Reiki 3. Seviyeye uyulanmış kişiler, Kundalini Boosterlarını(güçlendiricilerini) kendi kendilerine yaparlar.

Kundalini Reiki Uyumlaması alan çoğu kişi, daha önce Usui Reiki 1-2-3Master gibi temel eğitimlerden yoksun oldukları için, uyumlama nasıl yapılır, kendine uyumlama ya da güçlendirici konusunda deneyim sahibi değillerdir. Bundan dolayı, bunu nasıl yapacaklarını bilemezler ve boosterlar orada öylece kalır.

Bu neden ile, boosterları programa ekledim, aynen Kundalini Uyumlaması yapar gibi, fakat Kundalini Boosterlarını, farklı bir yöntem olan chi-bal uyumlama tekniği ile aktarmaya başladım.(2010 itibarı ile)

Kundalini Reiki 1-2-3 uyumlamaları için oluşturulan ses dosyalarının yüklemeleri, Ole Gabrielsen tarafından yapılmıştı.

Kendi eğitim programlarıma Boosterları da ekleyince, Kundalini Reiki 1-2-3 ve Kundalini Boosterlar 1-2-3 / 4-5-6 uyumlamaları için ayrıca ses dosyalarına yüklemeler yaptım.

Kundalini Reiki’ye ve Boosterlara uyumlanmış kişi, zaman içerisinde 3-4 ayda bir, yine bu ses dosyalarını dinleyerek her gün bir boosterı aktive etme yolu ile sürekli formda kalmanın en pratik yollarından birini deneyimlemiş olur. 😉

Yorum bırakın

Shopping Cart