Kundalini Seviye Uyumlamaları Arasındaki Süreler


Kundalini reiki seviyeleri arasında belirli gün süreleri gerekiyor. mesela 2 seviye uyumlama ile 3.seviye arasında 4/5 gun olması gerekiyor. peki bu süre artarsa ne gibi sıkıntı olur. Bazi danışanlar seviyeleri farklı kisilerden alıyorlar ve aradaki zaman farkı değişiyor. Ne gibi süreç izlemek gerekiyor?


Telegram Eğitim Kanalı ( https://t.me/reikiegitim ) nda bu konu ile ilgili de oldukça detaylı paylaşımlar yapılmıştı.

Rica etsem, kanalın arama kutusuna ”kundalini” yazarak arama yapabilir misiniz?
Oldukça geniş bir bilgilendirme olacaktır. 😉

Yine de sorunuza en kısa özet cevap;

Kundalini 2. Seviye Uyumlaması ile başlayan kundalini uyanışı ardından yapılan 4-5 günlük çalışma ile, kundalini alevi taç çakraya kadar adım adım yükseltilir.

Taç çakraya kadar yükseltilip hazır olan Kundalini ateşi, orada çok fazla bekletilmez. Bekletilirse epifiiz ve hipofizde hasarlara neden olur.

Kundalini Reiki 3. Seviye uyumlaması, ancak Kundalini Alevi Taç Çakra’da iken ancak yapılabilir.

Kundalini Reiki 2 – 3 arası aradan uzun süre geçmiş ise; Kundalini alevinin Taç çakra alanında olduğundan emin olmanız gerekir. Emin değil iseniz; uyumlanan kişi sanki Kundalini 2. Seviyeye yeni uyumlanmış gibi, Kundalini yükselişi için meditasyonlara 4-5 gün devam eder. Bundan sonra emin olur ve öğrencinizin Kundalini Reiki 3. Seviye uyumlamasını yaparsınız. 🤗


Hocam bazıları 10 gün sonra 3 alırsın diyor burada hocaya göre enerji değişimi mi oluyor


Sistemin kurucusu olan Ole Gabrielsen’in 2008 deki önerisi 2-3 seviyeler arasında 5-7 gün Kundalini Meditasyonu yapılarak, Alevin taç çakraya yükseltilmesi yönünde. Yerküre rezonansı 2008 den bu yana 14 yıldır oldukça yükseldi. Yani, çok daha hızlı çalışıyor enerjiler.

Burada asıl önemli olan; alıcının kendi hissiyatıdır. Yani, düzensiz ve çok az çalışma yapıyorsa kişi, o zaman Kundalini alevinin yükseliş hızı yavaşlar, 4-5 gün değil belki aylar sürer. Düzenli çalışma yapan kişi için de bu süre 3-5 gündür. Zaten Taç Çakraya ulaşmış Kundalini Alevi, orada kalınca rahatsızlık verir. 3. Seviye Uyumlaması ile çıkışı yapılarak tamamlanır. Alıcı da böylece rahatlamış olur.

Standartların dışında, Eğitmenin tam kontrolü altında, manuel çalışmalarda, Alıcı (Uyumlanan kişi) Kundalini alevinin Taç Çakraya ulaştığını kendisi de hissedebilir. Buna göre, Eğitmenine bilgi verebilir. 1-2 gün de olabilir, düzenli çalışma yapmamış ise 10-15 gün de sürebilir. Alıcının hissiyatına göre, Eğitmen de uyumlama zamanını belirler.

Yurtiçi-yurtdışı yüzlerce Kundalini Reiki uyumlaması yapan bir reiki eğitmeni olarak rahatlıkla;

Eğer verilen talimatlar yerine getiriliyorsa, Kundalini Reiki 2. Seviye ile 3. Seviye arası 3-5 gün yeterlidir.

diyebilirim.

🥰

❓Meditasyon yaparken ”Kundalini” mi denir, Yoksa ”Kundalini Reiki Meditasyonu” diyerek mi meditasyon yapılır?

👉Kundalini Reiki 1. Seviyedeki tüm uygulamalarda ”REİKİ

👉Kundalini Reiki 2. Seviyedeki tüm uygulamalarda ”KUNDALİNİ REİKİ

👉Kundalini Reiki 3. Seviyedeki tüm uygulamalarda ”PIRLANTA

enerjisi olarak niyet edilir.

Yorum bırakın

Shopping Cart