Reiki ile Tarot Gibi Biri birilerine Tamamen Zıt Uygulamaların Bir Arada yapıl-ama-ması

❓ Hocam reiki sifa enerjisi yapan kişinin tarot seansı vermesi sizce uygun mu?

✅ Reiki şifa uygulayıcısı olsa da olmasa da, tarot ya da karanlık enerjilere hizmet eden diğer tüm uygulamalardan uzak durmak, önce kişinin kendisi, sonra da etkileşimde olduğu diğer tüm insanlar için oldukça hassas ve önemli bir konudur.

bu gibi uygulamalar, insanın kişisel enerjisini karanlık enerjiler ile kirlettiği alanlar olduğu için, reki ya da diğer şifa seanslarında etkileşime girdikleri insanları da olumsuz etkilerler.

Aslında, sadece tarot ya da diğer karanlık enerjilerin hakimiyeti ile yapılan uygulamalar olarak sınırlamak, resmin tamamını gözden kaçırmayı getirir.

Şöyle ki;

Kişisel enerjiyi çok daha fazla kirleten, dolayısı ile de, kanallık edilen Reiki şifa enerjisini bloke eden o kadar çok şey var ki gündelik hayatta. Bunlar çoğu zaman gündelik hayatın olağanları haline geldikleri için, insan enerji bedeni üzerinde çok daha yüksek tahribatlar oluştururlar.

Alkol, Sigara, her türlü gayr-i meşru ilişkiler ( bakmak, duymak, temas, hatta kişi eşi ile arasındaki nikahın düştüğünü bile bilmeyecek kadar bilgisiz de olabilir), dedikodu, izlenen tv programlarından alınan olumsuz enerji yüklemeleri, şans oyunları, ihtiyaç dışı harcamalar, nerede ise herkesin bulaştığı faiz bataklığı vs. o kadar çok rutinler var ki, kişisel enerjiyi sürekli olarak diplere çeken. Bu yaşam tarzına devam edildiği sürece, Reiki ne yapsın insana 🤔

Reiki ile temizlenenler, bu gibi yaşamsal rutinler ve uygulamalar ile sürekli kirletilmeye devam eder. En azından, enerjisel şifa uygulamaları olarak Reiki var da, bu kirlerin insan üzerinde kalıplaşmadan temizlenme imkanı oluyor.

Kimi Reiki uygulayıcılarının, ”Yıllardır Reiki Şifası uyguluyorum ama hep aynı yerimde sayıyorum , hatta daha da kötüye gitti” demelerinin asıl sebebi de bu!

Tarot konusuna da böyle bakmak, konuyu daha iyi kavrayabilmek adına daha faydalı olacaktır.
🤗

Yorum bırakın

Shopping Cart