Shamballa Uygularken Sembol Kullanılır mı?

❓ SHAMBALLA da Sembol kullanılır mı? kullanılmaz mı?

✅ Hiç bir durumda, SHAMBALLA 1-2-3-4 teknikleri ile kanallık ederken sembol KULLANILMAZ !

Shamballa MDH 1-2-3-4 uygulanılırken Sembol kullanılmaz ama eğitim kitapçıklarında, 352 sembolden bir kaçının ne olduğunu sadece bilmek açısından paylaşılmıştır.

Söylediğimiz gibi; Shamballa enerjisi ile çalışırken semboller manuel olarak kullanılmaz, 352 Sembol kendi içerisinde, şifalanacak duruma en uygun sembol kombinasyonunu oluşturarak kendiliğinden devreye girer. Uygulayıcı, kendi bildiği bir kaç sembolü kullanırsa, genel olarak en etkili şekilde çalışacak olan Sembol kombinasyonunu bloke etmiş olur.

Shamballa 1024 Uyumlaması ile birlikte, bu yeni 5 ayrı sembolün kullanımı sayesinde, uygulayıcının Shamballa enerjisine kanallık kapasitesi bariz bir şekilde yükselir. (Shamballa 1024; 5 inci Boyut bilinç düzeyine geçiş portaline verilen addır.)

Şifa uygulama yöntem ve konuları ayını şekilde. Tek farkı; Shamballa ile çalışırken sembol kullanmıyorduk. 1024 ile birlikte çalışırken, 1024 sembollerini çizerek ya da imgeleyerek enerjisel titreşimi ve etkiyi yükseltiyoruz. )

Tercihe bağlı olarak daha sonra Shamballa UNITY (Birleşik-Birleşmiş Shamballa) Uyumlaması ile birlikte de, Unity’nin V harfi gibi basit bir sembolü var. Bu sembol ile de artık Shamballanın 352 sembolü ve 1024 ün beş sembolü birleşerek, kendiliğinden çalışmaya başlıyor. Aynen Shamballa Temel uygulamalarında olduğu gibi .. UNITY ise; Birleşik(Birleşmiş) anlamındadır. Shamballa UNITY enerji formunun kullanımı, Shamballa MDH (ÇBŞ) 1-2-3-4 seviyelerdeki toplam 352 sembol ile 1024 ün 5 yeni sembolünü birleştirir.

Shamballa 1-2-3-4 ve 1024 enerjilerini basit bir sembol ile birleştirir. Bu neden ile adı birleşik ( UNITY ) dir.

Yorum bırakın

Shopping Cart