Enerjilerin hepsini birden aktive etmek

❓Sonsuzluk Reikisi pdf okudum 4 – 5 farli niyet edilen calismalar var bunlarin hepsini kapsayan bir niyet nasil yapmaliyim yada sadece benim ve bütünün hayrina sonsuzluk reikisi aktif 3 kere desem hepsini kapsamaz mi? Öneriniz varmi yada 🙈🤗🙏🤲🥰🌹🌹🌹

✅ Enerjiler ile çalışırken ne kadar spesifik olunursa, yani ne kadar daha özel konulara ayrıntılı çalışılırsa, konuya odaklanılırsa, enerjinin o konuya akan miktarı ve etkisi o kadar yüksek olur.

Aynen bitkileri sulamak gibi düşünün;

Bir tarlayı ya da çim alanı suluyorsanız, hat üzerinden damla sulama ya da yağmurlama sulama daha iyidir.
Karma bir bahçeyi suluyorsanız, önce en çok ihtiyacı olan bitki ya da ağaç köklerine yeteri miktarda, sonra da yağmurlama yaparsınız.
Saksıları suluyorsanız, yağmurlama yapmak pek mantıklı olmaz. Çünkü bazı saksılardaki bitkilerin daha az suya bazılarının da çok daha fazla suya ihtiyaçları vardır. Hepsine aynı miktarda su verirseniz, kimisi doymaz, kimisi de fazla doymaktan şişer ve çürürler.. Diğer yandan, saksı veya içinde kök-toprak olmayan yerlere gereksiz su harcamış olursunuz..

Enerjilerde de buna yakın bir işleyiş vardır. Bu betimleme (benzetme örneği) üzerinden giderek, nasıl çalışma yöntemi uygulayacağınızı en iyi Siz belirleyebilirsiniz 🥰

Yorum bırakın

Shopping Cart