Hz. SÜLEYMAN’IN MÜHÜRLERİ VE TILSIMLARI

❓Hocam Hz. SÜLEYMAN’IN MÜHÜRLERİ VE TILSIMLARI EĞİTİMİ varmış,
Hz. Süleyman’In kullandığı 44 adet Mühür, Tılsım ve Pentegram (altı köşeli yıldız), Mühürleri Aktive etme, mühürler ile şifa çalışmaları, Mühür ve Tılsımlara uyumlanma, Hz. Süleyman’ın Sihirli Yüzükleri, Mühürlerle tılsım yapma ve daha bir çok uygulaması varmış.

Hocam bu konuda fıkrınız nedir?

✅ Bana, Hz. Süleyman zamanında, Peygamber’in bu kudretinin sihir olmadığının, Allah’ın ona verdiği gerçek bir mucize olduğunun halka gösterilmesi için, indirilen Harut ve Marut meleklerinin yeryüzünde insanlara öğrettiği (yapanın ahiretini tamamen kaybedeceğini söyledikleri) sihirler ve tılsımları hatırlattı. Üzerine biraz da İfrit’ten karanlık çeşitlemeler var gibi..

Ayetler, Hadisler ve İslam alimlerinin bizlere öğrettikleri ışığında;

Üzerinde İsm-i Azam’ın yazılı olduğu, Cennetten Hz. Adem ile birlikte dünyaya inen, Hz. Ademin vefatı ile Cennete geri ulaşan, binlerce yıl sonra Hz. Davud’a indirilen, O’nun da oğlu Süleyman’a bıraktığı, onu parmağına taktığı anlarda, hayvanlara, cinlere, rüzgarlara hükmedebildiği Hz. Süleyman’ın yüzüğü(mührü), Hz. Süleymanın vefatı ile bilinmezlere karıştı. Ahir zamanda Dabbet-ül Arzın ortaya çıkması ile yeniden ortaya çıkacağı biliniyor.

Ortaya çıkmış da, çoğaltılmış versiyonlar, mühürleri tılsımları ve bundan Küresel güçlerin, dünya liderlerinin, istihbarat ağlarının, alimlerin, evliyaların haberi yokken bizim şifacıların elinde oyuncak haline gelmiş bile..

Kendinde bu cürreti bulanları Allah islah etsin, inanıp kendilerine karanlık kapı açma heveslilerine de Allah akıl fikir versin ne diyeyim!

Hocam şimdi burada şu ortaya çıkıyor kişi gayet iyi niyetle alıp iyi niyetle kullanmak için uyumlanmis fakat kanalın kirli olduğunu düşünüyorsunuz bu durumda uyumlanan kişi ne yapmalı hepimiz böyle durumda kalabiliriz su dönem çok fazla bilgi kirliliği ve çok fazla şifa kanalı var ne yapabiliriz

✅ Eğer kişinin, kişisel enerjisi saf temiz, aynı zamanda yüksek ve güçlü ise; Uyumlanmaktan etkilenmez. Deneyimler ve olumsuzlukları hızla fark eder. Hatta uyumlanmadan bile, o konu ile ilgili okurken, içsel olarak da net bir şekilde gerçek içeriğini fark eder. Ama o sistemin uygulamalarını yapmadığı sürece olumsuz etkilenmez.

Kişisel olarak 15-20 senedir dünyanın dört bir yanından Reiki ya da diğer şifa sistemleri olarak binlerce uyumlama aldım. Nerede ise %90 ı nı çöpe attım😁 Kalan kısmı da, hem enerjisel olarak süzgeçten geçirdikten sonra, eğitim kitapçıklarından da bir çok bölümü çıkararak, kendi olumlu deneyimlerimi ekleyip daha geniş kaynaklar oluşturmaya çalıştım.

Kişisel enerjisi daha hassas olan insanlarda da yine uygulanmadığı sürece bu gibi enerjiler olumsuz etkisi zamanla azalıp ortadan kalkıyor.

Eğer konu Reiki tabanlı şifa sistemlerine uyumlanma ise de, uyumlama iptali konusunda Kanalda bir çok paylaşım yapmıştık. Kanal arama kutusuna ” uyumlama iptal ” yazarak ararsanız karşınıza konu ile ilgili bilgi paylaşımları çıkacaktır. 🥰

Yorum bırakın

Shopping Cart