Meditasyon Müziği Seçimi

❓ Hasan bey merhaba müsait olduğunuzda önerdiğiniz kundalini meditasyon müziğini yollayabilir misiniz?

✅ Meditasyon müziklerine, subliminal olarak arka plana neler kodlandığından emin olunamadığı için ben kullanmıyorum 😉 Bu neden ile de tavsiye verme sorumluluğunu alamıyorum!

Bunun yerine, kendinizin ses dosyasına nasıl enerji yüklemesi yapabileceğinizi anlatabilirim ; 🤗

Üzerine herhangi bir subliminal mesaj ya da enerji yüklenmemiş olduğundan emin olduğunuz (ki ben genellikle ney ya da sufi müzik enstrümanlarını tercih ediyorum), sizi gevşetip, rahatlatan, huzur veren, sevdiğiniz bir müziği dinlemeye başlamadan önce, bir başkasına şifa enerjisi aktarımı yapacak gibi hazırlıklarınızı yapın. Yine başkasına şifa enerjisi aktarımı yapıyormuş gibi, bu defa ses dosyasına (müziğe) enerji aktarımı (yüklemesi) yapacaksınız.

(Bu arada, müziğe yükleyeceğiniz enerji formuna daha önceden kanallık yeteneği kazanmış olmanız, yani uyumlanmış olmanız gerekiyor)

Örneğin; bu müziğin artık, Kundalini enerjisini harekete geçirmesini ve şifaya destek olmasını istiyorsunuz.

”Ben şimdi, dinleyeceğim müziğin Kundalini enerjileri ile dolmasını ve her dinlendiğinde, dinleyen kişide kundalini enerjisinin harekete geçmesini ve şifalanmasını diliyorum” gibi bir niyete kalbiniz ile odaklanarak, içinizden söyleyin. Müziğin her tınısını hissederek dinlerken, Kundalini enerjinin müziğin her notasına işlediğini hayal edin!

Bu yükleme seansı 5-10 dk. ya da daha fazla olabilir. Meditasyon müziği olarak kullanımda ise, uzun seanslar için tekrarlatılarak dinlenebilir ya da aynı kısa müziğin, art arda birkaç kez tekrar ettirilen tek bir ses dosyası oluşturulabilir.

Amacınıza uygun, güvenli ve güçlü titreşimlere sahip meditasyon müziğiniz hazır! 👍

Yorum bırakın

Shopping Cart