Tıbbi Tedavi Süreçlerine Destekleyici Reiki Uygulamaları


Hasan hocam, meme kanseri oldum. Kemoterapi ve radyoterapi tedavisi alacagım zaman usui reiki yi şifa çalışmasını kendime tedaviye girmeden öncemi veya akşamdan mı vermem daha iyi olur.

Birde niyetlenirken şifa içinmi yoksa yan etkilerinin azalması icinmi niyetleneyim. Tesekkür ederim


Reiki şifası, öze, en doğal sağlık haline getirmek içindir. Bu yönde kendi üst bilinci ve yüksek zekası ile çalışır. Yani, sizin niyetiniz, Reikinin doğal iyileştirme (doğal sağlık haline getirme) ile örtüşüyorsa, niyetiniz doğrultusunda çalışır, değil ise bildiğiniz okur. Bu neden ile, Reiki yi kendi doğal akışına bırakın, özel bir yönlendirme niyetine ihtiyaç yoktur.

Tıbbi müdahale zamanlarında Reiki dahil edileceği zaman, bu destekleyici uygulamanın Hekime bildirilmesi gerekir. Ki, iyileşme sürecinin hızlanmasına uygun tedavi süreci belirleyebilsin. Hekime bilgi verilmeyecek ise, tıbbi müdahale için tetkikler başlamadan Reiki uygulanır. Tetkikler sonucu belirlenen tedavi sürecinde ise, her bir müdahaleden sonra destekleyici olarak Reiki uygulanır.

Örneğin, radyoterapiden önce değil ya da o anda değil, bir kaç saat sonrasından itibaren Reiki uygulaması yapılabilir.

Şöyle ki, tetkikler sonucuna göre, radyoterapi için en uygun ışın dozu ayarlanmıştır. Terapi öncesi Reiki uygularsanız, değerleri değiştirebileceğiniz için, uygulanacak ışın dozu fazla gelebilir.

Bu temel işleyişi göz önüne alarak, sizin için en uygun olacak şekilde tedavi sürecinize Reiki şifasını da dahil edebilirsiniz.

Gönlünüzce ve daimi şifalar diliyorum 🤲

Yorum bırakın

Shopping Cart