Reiki ile Bağımlılıklardan Kurtulma

❓ 17 yasinda ki oğlumun sigara içtiğini öğrendim bugün napabilirim

✅ Anne olmayı unutup, O’nu anlamaya, tamamen O olmaya çalışırsanız. O da Sizi kendisi olarak kabul ederse, O’nu olumlu yönlendirebilirsiniz. Diğer tüm yaklaşımlar ters tepecektir.

❓ Bunu nasıl yapacağım hocam kafam karma karışık

Bu, direk şifa enerjilerinin uygulamaları ile ilgili bir konu olmadığı için, genel olarak şunu söyleyebilirim.

Ebeveynin, çocuğun olumsuz davranışlarındaki sorumluluğu kendi üzerine alması gerekiyor. Yani, bir bağımlılık varsa sebebi öyle ya da böyle Siz’siniz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bunu fark etmeniz gerekiyor. Sonra da, çocuğa en yakın arkadaş, dost, hatta Sizin O’na kendisinden bile daha yakın olduğunuzu hissettirmeniz gerekiyor. Ki, O’nu olumlu bir şekilde yönlendirebilesiniz.

Kendiniz yapamıyorsanız, Psikolojik destek almanız gerekebilir. Ama bu desteği, önce çocuk değil, önce ebeveynin alması gerekir.

Enerji boyutuna gelince de, böyle bir konuda, en doğru duygu, düşünce ve davranış geliştirmek niyeti ile kendinizi şifalandırmaya devam edebilirsiniz.

Eğer çocuk kendi isteği ve rızası ile bağımlılıktan kurtulmak istiyorsa da ve şifa enerjilerini tüm kalbi ile kabul ediyorsa, O’nun bağımlılıkların üstesinden gelebilmesi niyeti ile çocuğa Reiki şifa enerjileri aktarımı yapabilirsiniz.

Yorum bırakın

Shopping Cart